Müük Villa, Todi, Perugia, Itaalia, Porchiano, San Sisto, Todi (Pg)

Müük - Cod. 20256

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 530 m²
  • Tubades: 4
  • Põrand: 2

San Sisto on ilus Borgo väga lähedal põnev keskaegse linna Todi. Eluruum tõuseb autentne keskaegne rühm maju. Algselt vara kirik, kasutati seda nagu kloostris. Antiik väike kirik varises XVII sajandi pärast maavärinat. Hiljem ehitati samal sajandil. Pärast lahkumist nunnad, vara oli muutunud sõjalise vahitorn.

Kuupäev XIII sajandi võimas kivi seinad Borgo, domineerivad looduspargist jõe kallas. Jõgi ise voolab vaikselt, rikas oma kuulsusrikas minevik, mitte liiga kaugel villa. Todi, kuulus oma arhitektuuri, kunsti, looduse, on kergesti kättesaadav alates San Sisto. Nagu Tegelikult linnas on vaid kolm kilomeetrit eemal vara.

Borgo San Sisto on ideaalne koht: ümbritsetud võluv laadi see ei lase, teda strateegiline piirkond, lähedal igasugune võimalus. Villa on ideaalselt ühendatud kõik suurematel maanteedel. Wonderful linnades, nagu Orvieto ja Perugia, tõuseb mitte kaugel Borgo. Maal õitses kogu ümber vara iseloomulik pärimisele rohelised mäed.

Maja pakkuda, integrant osa iidse Borgo, lisati XIX sajandil. Vara on casa padronale (mõis) ning koosneb põhistruktuuri, täiuslikult restaureeritud ning sõltumatu põllumajandusliku lisas, mis on võimalik konverteerida ja taastada. Kinnisvara on ümbritsetud suur privaatne aed, mis on osaliselt kaetud vana ja ilus mooruspuu puud ning mere männid. Vara ka mõistab päikesepaneelid keeruline.

Elukoht on jagatud kahte korrusel. Esimesel korrusel on kaks valdkonda: suur ja särav tuba, suured aknad, mis avaneb lokkav roheline kallas Valley ja teise ruumi vannituba lisatud. Praegu esimese tuba kasutatakse era maali stuudio. Kõrged laed anda tuba rohkem õhku ja ilu.

Teisel korrusel on saavutatud muljetavaldav marmorist trepp: kui suur välisuks, ülaosas väline maandumine, avaneb elegantne trepp viib sind ülejäänud maja. Kõrged laed ja dekoratsioonid rikastada kõiki struktuur: seina ja lae mustrid kaunistavad maja. Pärast esik on ilus ja eriti ruumi kasutada nagu raamatukogu, kus võlvlagi. Siis on suur ja elegantne elutuba vannituba ja kaar, mis viib lai köök koos suure kivi kamin. Kõikjal on sõna tüüpiline terrakotaplaatidega. Fuajees on lõdvendada aken, mis avaneb maitsev väike terrass vaatega Natural Park ja Todi. Söögituba on täielikult värvitud, laed ja seinad kaunistatud sinine ja ooker dekoratsioonid luua trompe l'OEIL mõju. Struktuuri ka suurem vannituba ja neli lai magamistuba, millest üks koos WC sees.

Kokkuvõttes: kolm vannituba, neli magamistuba, üks köök, üks elutuba, söögituba, esik, pluss valdkondades esimesel korrusel (sh teise vannituba). Maja on kaunistatud kunsti aknad. Peamine struktuur pindala on 530 m² (esimesel korrusel: 290 m²; teisel korrusel: 240 m²).

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


Free real estate ads
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
Nõustun isikuandmete töötlemisel*
Tühista
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB