Müük Villa, Bacoli, Napoli, Itaalia, viale Olimpico fraz.

Müük - Cod. 34905

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 400 m²
  • Tubades: 12

Bacoli-loomaaed Chapel viale Olimpico adiac, kirik S. Maria del Buon Consiglio-
Segatud ehitusega tuff ja raudbetoon arenevad kahel korrusel, mis on homogeensed kogu kaetud ja kõnniteel pindalaga umbes 400 ruutmeetrit, kusjuures aed asuvad peamiselt tagaküljel (hoone tõttu saab selle korrapärase pinna hõlpsasti jagada neljaks korteriks ja seetõttu ümber mitmepereelamu villa)
Hoones on "kõigile neljale küljele vaba positsiooni, mis asub kesksel kohal, kuid on varustatud oluliste teenustega (põhitöökojad, kütusepumpa, kirik ja koolid). Kliimaseade, tingimused tuleb uuendada.
PT sisenemine, mis vabastab ruumi paremal, mis on seotud uuringuga, mis on koridorist sõltumatu ja mis omakorda suhtleb ruumide raamatukoguga.
Vastasel küljel (vasakul kui sisenete) on suur köök (absoluutselt sõltumatu ja ei suhtle teiste tubadega) ja suur elutuba-söögituba (kahekohaline tuba)
Köögis ja ooteruumis on aknad vaatega tänavale (eesmine kõrgendus)
Teistes tubades on romaani rõdud.
Raamatukogu kõrval asub trepikoda ligipääsu maa-alusele õõnsusele, mis praegusel hetkel hoiab kokku poole hoone plaanist ja lõpeb aias, millest see on uksega jagatud. Varsti pärast seda, kui meil on veranda koos pesupesemisruumiga ja tualettruumiga, millest me minema aiasse, mida praegu haritakse mõne viljapuuga
Sisemine trepp viib teise korruse, kus on kuus magamistuba ja kaks vannituba, millel on suhtelised vannivannid. Toad on ruudukujulised ja väga suured. Kaks viimast, mille keskosa on lahti ühendatud, asetsevad rõdul, mis iseloomustab esiosa kõrgust. Sise- ja välisseadmed (need tuleb taastada) puidust

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


NAC Immobiliare
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB