Müük 3 magamistuba, Dorgali, Nuoro, Itaalia, Via Piemonte 8b

Müük - Cod. 38660

  • Tüpoloogia: 3 magamistuba
  • Piirkond: 70 m²
  • Tubades: 3
  • Põrand: 1

Hubane kolmetoaline korter, kus on aed, parkimiskoht ja ladustamine, 15 minuti kaugusel rannast, huvitavas külas, looduslikus keskkonnas, tervitades ja rikkalikes traditsioonides Sardiinia idarannikul - Nuraghi saarel.
Dorgali kesklinnas (Nuoro provints), vaikses ja privilegeeritud asendis, 9 km (5,6 miili) Cala Gonone randadest ja kaljudest on möbleerimata korter, mille müügiks on iseseisev sissepääs, 70 m² suurune vaipade ala (753.5 sf), kahekorruselise kahepereelamu ülemisel korrusel, kus on suur eesmine aed, tagahoov ja parkla, mis on mõlemale korterile ühised. 50-ndatest aastatest ehitatud hoone ehitati tugevatest alustest ja laagrikonstruktsioonidest kividest, sisemistest tellistest seintest ja kahekordse katusega, mis sobib päikesepaneelide paigaldamiseks. Pange tähele, et Sardiinia on mitte-usismik.
Korteril on suurepärane kokkupuude; see on päikesepaisteline, õhuline, edela-rõduga. See on hästi paigutatud ja koosneb kolmest avarast toast, mugava dušiga vannitoa, koridori sisseehitatud garderoobiga, köögi funktsionaalse, mittepatsutatava telliskiviga, kööginurga ja sahver / majapidamisruumiga, mis viib mitmekordse otstarbeks on katuse maksimaalse kõrguse juures kõrge kõrgusega pööning 2,5 m. Akna- ja ukseraamid on puidust.
Kinnistul on ka ruumikas privaatne hoiuruum / pesuruum, kus on umbes 10 m² suurune vaipade pind (107,7 sf.), Mis on varustatud veega ja elekteriga. Üle selle, kuni lühikese sammuga, on lai terrass, mis on ka eksklusiivseks kasutamiseks, sobib päevitamiseks, õues söömiseks või pesemiseks.
Korter on õiglases seisukorras, elamiskõlblik ja liikumiseks valmis.
Kolmetoaline korter asub Via Piemonte 8b juures, kus on ristumiskohas küla peamine tänav: Via La Marmora - Strada Statale 125 Orientale Sarda. See on:
- 2 km (1,2 miili) lääne suunas Nuoroga (SS 129 Trasversale Sarda) ja Olbiast (SS 131);
- 230 m (0,1 miili) bussipeatusest, mis ühendab Dorgali Cala Gonone, Nuoro ja teiste küladega.
- 450 m (0,3 miili) kiirabist (Viale Kennedys); apteek asub kohe maja ääres Via La Marmoras;
- 750 m (0,46 miili) Dorgali raekojast, ajaloolisest keskusest ja ostutänavast (Corso Umberto);
- 400 meetri (0,25 miili) kaugusel on kaks supermarketit; 120 meetri kaugusel postkontorist.
Dorgali jõuab Olbia (Põhja) ja Cagliari (lõunas) lennujaamadest, kus on võimalik otseseid rahvusvahelisi lende, Olbia ja Porto Torresi sadamast (Põhja), Arbataxist (keskuses). ja Cagliari (lõunas). See on kaugel 30 km (18,6 miili) Nuorost (36 000 elanikust), kuuendast suurimast linnast Sardiinias, kus on saadaval kõik keskmise suurusega linna tüüpilised teenused (haigla, ülikool, rongijaam jne). Dorgali on internetiühendusega lairibaühendus.
Dorgali asub Mont Bardia jalamil 456 m kõrgusel. Rohkem kui 8000 inimest elavad nii külas kui ka mereäärses piirkonnas: Cala Gonone. Piirkond pakub palju võimalusi meelelahutuseks ja lõbustamiseks igale maitsele ja vajadustele. Dorgali territooriumi, mis on suurima Sardiinia 227 kmq (2422 sf.), Iseloomustab loodusmaastike mitmekesisus, mis võimaldab igasuguse raskusastmega igasuguseid väljas- ja sporditegevusi. Dorgali on ka ahvatlev ajalooline-kultuuriline ja Eno-gastronoomiline keskus, mis säilitab Sardiinia iidsed traditsioonid. Üritused ja iga-aastased festivalid elustavad külaelu, kostüümide paraadid, jalgsi ja hobuse, mängud ja võistlused, kontserdid ja tantsud, tänavaturud.

Sardiinia on üks viiest sinistest tsoonidest maailmas. Tule ja olge osa sellest pika elueast, tervest ja heast elust!

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB